מאמרים התקנה מקצועית ונכונה של דלתות פנים וחוץ

3 באוקטובר 2017

סודות המקצוע של נגב דלתות – התקנה מקצועית ונכונה של דלתות פנים וחוץ

רבים חושבים כי בעת בחירת דלת כניסה לבית או דלתות לחדרים מספיק לעשות סקר שוק מקיף, לבחור חנות דלתות אמינה, ולשלם עבור הדלת אותה הם בחרו.
אבל אנחנו בנגב דלתות הולכים לחשוף סוד שלא הרבה יודעים, וזה סוד העבודה המושלמת.

למען האמת, כל השלבים שתיארנו לעיל נכונים מאוד. כשלקוח נכנס אלינו לחנות הוא לא בוחר מיד דלת מהדלתות שבמבצע,
או פונה ישר אל הדלת הכי יקרה במלאי. כשלקוח נכנס לנגב דלתות הוא מתחיל בתהליך של חקירה ובירור בנוגע לצרכים שלו ושל הבית שלו. חשוב לו לשמור על מראה חמים בכניסה לבית?

 

יש לנו בשבילו מגוון של דלתות כניסה מעוצבות מעץ. הוא מעוניין בעיצוב הייטקיסטי ומינימליסטי? נדע לכוון אותו לדלת קו אפס שתדבר אליו. כי דלתות פנים איכותיות, דלתות יוקרה או סתם דלתות כניסה זולות זה לא בעיה למצוא, הטריק הוא התאמה אישית, לתת ללקוח בדיוק מה שהוא רוצה וצריך.

ועכשיו, אחרי תהליך בחירה יסודי ומדויק, רבים חושבים כי העבודה נעשתה ותהליך התאמת הדלת לבית הושלם. אבל לא כך הדבר, לנגב דלתות ניסיון של שנים ומומחיות שלא תסולא בפז, ואנחנו יודעים את סוד הקסם – התקנה נכונה.
המתקינים שלנו בנגב דלתות ותיקים ומנוסים, וכבר ראו אלפי בתים והתקינו להם אלפי משקופים, ואם יש דבר אחד ששווה להשקיע בו כסף – זה ניסיון של בעלי מקצוע מומחים. המתקינים שלנו הם חלק אינטגרלי ומכירים את הדלתות כמו את כף ידם. ובסופו של דבר, השקעתם כל כך הרבה זמן וכסף בבחירת הדלת, שפשוט אסור לכם לחסוך בהתקנה נכונה.

בדיוק בגלל זה כדאי לכם לבחור בנגב דלתות לבחירת הדלתות הבאה שלכם, חנות דלתות אחת שנותנת גם שירות של התאמה אישית, גם חומרים מעולים וגם התקנה מקצועית ומיומנת.

נגב דלתות בבאר שבע יושבת באזור התעשיה עמק שרה ומציעה לתושבי באר שבע והנגב מגוון של דלתות פנים וחוץ ייחודיות בסגנון אחר: דלתות אלומיניום, דלתות כניסה קו אפס ועוד. אצלנו בנגב דלתות שמים דגש על איכות ושירות ללא פשרות כדי שאתם תקבלו את הדלת הטובה והנכונה ביותר לכם.

פתח צ׳אט
צריכים עזרה?
היי,
במה נוכל לעזור לך?