מאמרים חמימות של בית, יוקרה של בית מלון – כך תבחרו דלתות עץ

28 בספטמבר 2017

כשאתם שומעים את צמד המילים “דלת עץ”, מה עולה לכם בדמיון? האם זו הדירה הישנה של סבתא שושנה, שכל דלתות הפנים שלה היו עשויות מעץ וספוגות בריח המאכלים של יום שישי? או האם אתם חושבים על הצימר אליו נסעתם לפני שנים, וכבר מהרגע שדרכתם על סף הדלת קלטתם בזוית העין את הפיתוחים המיוחדים על צמד דלתות הכניסה מעץ מלא? עץ הוא דבר חי וצומח, וככזה, הוא נושם את הסיפורים שלכם ואת החוויות שלכם.

היום כולם כבר יודעים, שאפשר למצוא דלתות כניסה מעוצבות מעץ לא רק בצימר בגליל. אם אתם מחפשים דלתות חוץ מעץ, דלתות מיוחדות לבית, דלתות פנים איכותיות או אפילו דלתות פנים מעוצבות (ועוד ועוד), הגעתם בהחלט למקום הנכון. בנגב דלתות, לצד דלתות פנים במבצע, תוכלו למצוא דלתות פנים במחיר הגיוני ושפוי. ויותר מזה – אנחנו נעזור לכם לבחור את דלתות העץ שתמיד רציתם מתוך השפע וההיצע המגוון שיש אצלנו.

מהנסיון שלנו כאן בנגב דלתות, זני העצים הפופולריים בדרך כלל הם מהגוני, דובדבן, אלון, מייפל, אלון צרפתי, בוק, עץ אגוז אמריקני או אפריקני, ולכל אחד תחושה אחרת שהוא נותן לקן הפרטי שלכם. כמובן שלדלתות מעצים שונים יש מחירים שונים, אבל אצלנו, אי אפשר לטעות כשהולכים על דלתות עץ.
ואם אתם עוד חוששים מבחירה בדלתות כניסה מעץ, או דלתות פנים לבית עשויות עץ, כדאי שתדעו שהטכנולוגיה של היום מאפשרת חופש עיצובי מוחלט בקו הויזואלי של הדלת ואפילו בצבע שלה. אתם לא צריכים לשלם מחיר כבד על עיצוב הבית שלכם, פשוט תגיעו אלינו לנגב דלתות וצוות החנות שלנו יתאים לכם ולבית שלכם את הצבע והחומר הנכון.

נגב דלתות בבאר שבע יושבת באזור התעשיה עמק שרה ומציעה לתושבי באר שבע והנגב מגוון של דלתות פנים וחוץ ייחודיות בסגנון אחר: דלתות אלומיניום, דלתות כניסה קו אפס ועוד. אצלנו בנגב דלתות שמים דגש על איכות ושירות ללא פשרות כדי שאתם תקבלו את הדלת הטובה והנכונה ביותר לכם.

פתח צ׳אט
צריכים עזרה?
היי,
במה נוכל לעזור לך?