מאמרים דלתות האלומיניום העמידות במיוחד

19 בספטמבר 2017

בשעה טובה בניתם את בית חלומותיכם ואחרי כל ההשקעה הייתם רוצים שהוא יעמוד יציב לעד. הרי זה הבית שלכם! השקעתם או לא השקעתם? ברור שהשקעתם! אבל רגע, מה עם דלת כניסה לבית? או דלתות לחדרים? תכננתם להתקין דלתות פנים איטלקיות או דלתות מעוצבות אחרות? חשבתם ללכת על דלתות יוקרה או דלתות פנים פשוטות? לכל שאלה ודילמה, נגב דלתות כאן בשבילכם.

לא משנה אם מדברים על דלת כניסה לבית או דלתות פנימיות, תחשבו אלומיניום. כן כן, המתכת הקרה והכסופה לא מאיימת כל כך כשזה נוגע לדלתות. למעשה, דלתות אלומיניום עמידות בפני קורוזיה ולכן אינן מחלידות. שמעתם נכון, מתכת עמידה לחלודה. מה שעושה דלתות אלומיניום לדלתות מיוחדות זה שהן עמידות ללחות, מים ושמש (שיש לנו בשפע במדינת ישראל) וכמובן שעוד לא דיברנו על ההגנה מפני תולכי עץ ומזיקים אחרים שעלולים להופיע בדלתות עץ ישנות. עם דלתות אלומיניום של נגב דלתות ביתכם יהיה מוגן גם מפני אורחים לא רצויים שלא יצליחו לנעוץ שיניים בדלת הכניסה… בנוסף להגנה שדלת אלומיניום מספקת לכניסה, דלתות אלומיניום גם מספקות רמה אחרת של אקוסטיקה כדי להפוך את ההפרדה בין חדר לחדר ופנים הבית והחוץ – לאבסולוטית, וכך משלימה לכם את את האבן האחרונה בבניית הבית המושלם שלכם.

ואם עוד לא השתכנעת ללכת על דלתות פנים איכותיות מאלומיניום, כדאי שתדעו שבבחירה בדלתות אלומיניום של נגב דלתות אתם בוחרים בחופש לעצב את הדלת כמו שאתם רוצים. האלומיניום הוא חומר גמיש מטבעו, ולכן ניתן להתאים אותו למגוון של פתחים או לשבץ אותו במשקופים מקושתים. יתרה מזאת, בדלתות אלומיניום ניתן לשלב חומרים שונים כמו זכוכית כדי לייצר דלת ייחודית שיש רק לכם. לא נשמע מדהים?

נגב דלתות בבאר שבע יושבת באזור התעשיה עמק שרה ומציעה לתושבי באר שבע והנגב מגוון של דלתות פנים וחוץ ייחודיות בסגנון אחר: דלתות אלומיניום, דלתות כניסה קו אפס ועוד. אצלנו בנגב דלתות שמים דגש על איכות ושירות ללא פשרות כדי שאתם תקבלו את הדלת הטובה והנכונה ביותר לכם.

פתח צ׳אט
צריכים עזרה?
היי,
במה נוכל לעזור לך?